Mercedes benz Axor 18 43

Shitet nga: Luli 17 Gsh 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-43
shitet Mercedes benz Axor 18 43 viti prodhimit 2002 I regjistruar RKS deri ne maj 2016 ne gjendje perfekte.Posedon gomat e reja ,tempomat,intarder,retarder ,klima,webasto stand heizung,shtratin per fjetje serviset e kryera me rregull etj.qmimi I diskutueshem baj edhe ndrrim nese me konvenon
per informata me te hollsishme mund te kontaktoni ne telefon ;viber +386 49 286 238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim