Shitet kamioni 608

Shitet nga: Heset 26 Mar 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 608
Kamioni esht ne gjendje te rregult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim