Mercedes 208

Shitet nga: Eset 27 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Viti prodhimit 2003, i ardhur nga Gjermania , çmimi sipas marrveshjes. Në gjendje shumë të mirë.
tel:004915905350288 mund të më kontaktoni në Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim