Mercedes Sprinter 312

Shitet nga: Fisnik 05 Dhj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 300 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes Sprinter 312 i ardhur nga Gjermania i pa doganuar me 207000 km te kaluara.
Ne gjendje prefekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim