Mercedes benz 208

Shitet nga: Jeton bytyqi 18 Jan 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta Mercedes benz Sprinter i sapoardhur nga zvicrra me servis me gjdo gje ne rregull me kilometrazh 190000 dupell kabin me goma te reja te dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim