Mercedes benz sprinter 311cdi

Shitet nga: Fatmiri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Meredes benz sprinter 311 cdi viti pro 2001 ne gjendeje shum te mir teknike perme shum na kontaktoni 044-260-642 ose 049 -260/642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim