Mercedes benz sprinter313 cdi 2004 maxi

Shitet nga: Fatmir 17 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes benz sprinter 313cdi viti pro:2004 me gjatsi maksimale 3.30 cm i importuar nga zvicrra , ne gjendeje shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim