Mercedes sprinter 313 cdi viti pro:2002

Shitet nga: Fatmir 29 Tet 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sprinterin 313cdi viti pro: 2002 me dogan te paguar,i importuar nga gjermania per me shum 049/260-642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim