Mercedes

Shitet nga: Mercedes 22 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mercedes benz 13 20 ne gjendje tmir viti 1988 me reduktor (gjysa) i regjistruar ne ks qmimi sipas marrveshjes .
044 100 148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim