Opel vivara

Shitet nga: Jeton 20 Nën 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet opel vivara 2008 cdi po sa ardhur nga zvicrra cmimi 4500ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim