Opel vivaro 2.9 douelle 20008

Shitet nga: Jeton 07 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Opel vivaro 2.9 viti 20008 i sa po ardhur nga zvicrra esht ne gje dje te tréfile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim