Opel vivaro

Shitet nga: Afrim 11 Tet 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes opel vivaro sa po ardhur nga italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim