Paisje

Shitet nga: Armend 07 Jan 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mbuloja e rimorkios sprinter 416 i sapo ardhur nga suedia
Shitet sanak 8/14 i sapo ardhur nga ch gjithashtu ka mbulojen gjatesia 6.40m gjersia 2.20m
Shitet hebobina e 8/14


Gjendemi Shtime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim