Pik up

Shitet nga: Afrim 05 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Ford Curier pik up, i doganuar dhe homologim. Pik up eshte ne gjendje te rregullt teknike.
Verejtje: pik up ipet edhe me pune te vrazhada, si dhe me material ndertimor dritare te plastikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim