RIMORKIO PER BARTJEN E PESHES DERI NE 6 TON

Shitet nga: jetmir 05 Tet 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
RIMORKIO PER BARTJEN E PESHES DERI NE 6 TON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim