Rimorkio / perkulic

Shitet nga: Nuhi 11 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkio shum e ruajtun per ngarkesa te ndryshme per me shume thirrni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim