Rimorkio deri 9ton

Shitet nga: Liridon 02 Shk 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio per bagera
Viber 049261234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim