Rimorkio per bartjen e peshes deri në 6 Ton.

Shitet nga: jetmir 06 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
RIMORKIO PER BARTJE DERI NE 6 TON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim