Rimorkio

Shitet nga: Urim 28 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio eahte shum e fort edhe e rjtne i punon kiperi vetem mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim