Rimorkio

Shitet nga: Liridon 02 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rumorkio per bartjen e bagerav
Viber 049261234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim