SHITET KAMIONI MAN TGA 35 430 4 aks

Shitet nga: Kastriot 17 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET KAMIONI MAN 4 AKS 35 430 VITI I PRODHIMIT 2005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim