Sanek per kamion

Shitet nga: saneku 14 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet sanaku ansoret alumin ngjendje tmir ceraden e mir dimensioni 6.20 me 2.45 qmimi 550 euro nr 049562362 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim