Scani 360

Shitet nga: Kamijon 10 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Scani 360 ngjendje shum tmir pune
Bejm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim