Shes Actros 18 40

Shitet nga: Actros 26 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Actros 18 40 ne gjendje te mir tenkike mundesi ndrrimi me matrial ndertimor nr kontaktus 049271950 dhe 049432939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim