Shes Kamionin VOLVO me Bager

Shitet nga: zz 08 Mar 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 700 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamionin Volvo me kran me gjeth Bager siper .
Bageri esht 3.5 ton esht ne gjendje te rregullt .
Qmimi per kamion dhe bager 12700


Gjithashtu shes edhe kampshtepizen per kamping 1300 euro

Info:
044198543
049198543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim