Shes sprinterin 311 cdi viti pro 2003

Shitet nga: Fatmir 24 Gsh 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedez benz sprinter viti pro 2003 311 cdi i pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim