Shitet Kamion Steyr

Shitet nga: Driton 26 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni steyr me kran vetngarkues me goma te reja qmimi:Me Marrveshje viti:1989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim