Shitet Kamioni Scania

Shitet nga: ZZ 08 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Scania me kiper me kran 9m gjatsi .
Viti i prodhimit 1986. Eshte ne gjendje te mir.


Per me shum info :
049198543
044198543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim