Shitet VW Transporter T4

Shitet nga: Arsim 02 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Volkswagen Transportet t4 në gjendje të rregullt. I servisuar dhe i mirembajtur. Ka 172'258. Ka dy pare guma, për info
049 412 809 dhe 044983502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim