Shitet kamioneta Mercedes Benz 309 1985

Shitet nga: Lirim Sallahu 16 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta Mercedes Benz 309 viti prodhimit 1985 ne gjendje te rregullt . Timon hidraulik , goma te reja, Regjistrim deri me 24.06.2016.Sanaki alumin 4.10m me 2.10m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim