Shitet kamioni

Shitet nga: Irfan gashi 22 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni 508 tipi i ri siq shifet ne foto per me shum na kontaktoni ne numrin e tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim