Shitet ose ndrrohet

Shitet nga: Kadri 14 Jan 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz 709 kiper ne gjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim