Shlep

Shitet nga: Shlep 23 Dhj 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes shlep mercedes 8-14ne gjendje te mir teknike...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim