Shtanga per terheqjen e makinav te renda 2.20cm

Shitet nga: Xxx 11 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shtanga per terheqjen e makinav te renda per BAGERA & KAMIONA etj. e gat esht 2.20 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim