Sprinter 2003

Shitet nga: Fatmir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz sprinter 311 viti pro 2003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim