Sprinter 311 viti 2003

Shitet nga: Fatmir 07 Gsh 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sprinterin 311 cdi model 2003 i pa diganuar ne gjendeje shum te mir teknike per me shum na kontaktoni 044/49/260-642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim