VW t4 2001 2,5 TDi

Shitet nga: xxxx 15 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 499 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose ndrroj kamioneten t4 2,5 TDI viti 2001 duplla kabin 5 ulse ne gjendje te mir per pun eshte i qlajmruar ndrrim me ndonje vetur te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim