Vito 110

Shitet nga: cimi 06 Tet 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet Vito 110d me
klim.abs.airbeg etj
regjistrim 1 vit
Qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim