kamion me kran

Shitet nga: muhamet 25 Dhj 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni me kran Renault,ngarkesa 5 ton max e lejuar viti 1980 ne gjendje shum te mir ka regjistrim deri ne qershor 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim