kamion me kran

Shitet nga: muhamet 25 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet Ford Tranzit me plin e benzin me kran,viti 1990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim