kamion mercedes 608

Shitet nga: ragip 21 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten mercedes 608 kiper negjendje shum te mir me regjistrim ..baj ndrrim viber +38649590000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim