kamion

Shitet nga: Maliq 13 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion i rëd .dy dyr
tipi:renault m230.16
Modeli :3RR4184M
Pesha e lejuar per batje:7270kg
Masa pa ngarkes:7850 kg
Masa maksimale e lejuar:15120
Viti:1993 dizel
vellimi i matorrit cm3 : 6174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim