klipi

Shitet nga: lirim 18 Shk 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet klipi per kiper gjatsia 0.40cm 5 fusha ne gjendje trregullt qmimi 150 euro ne te gjitha kategorit qite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim