kombi ford tranzit dizel 2,5

Shitet nga: arben 03 Jan 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi dizel 2,5 asht ne gjendje tmir teknike punon perfekt qmimi 1200 asht iqlajmrun te interesuarit kontakt 049 558,598 044,670,373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim