kombi te 2

Shitet nga: arben 05 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi te 2 dizell iqlajmrun punon super motorr ngjendje tmir nshasi siq po shihet nfoto per te interesuarit qmimi 1100 ejap edhe me kopenzim dritare tplastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim