kran per ngarkim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: andi com 18 Sht 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kranin ne gjendje te rregullt arsyeja e shitjes sepse me duhet me i madh ju flm pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim