mercedes 4 aks

Shitet nga: hisni 03 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedes 3328
Viti prodhimit 1985
Në Gjendje shum të mirë
I Gatshëm pë Punë
tel 044613328
049603799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim