mercedes 510

Shitet nga: leotrim bytyqi 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin mercedes510 disel sanekin eka 4 metra .gjonsia 2.10cm vozitet me (B) gomat ika 6 treja regjistrim ka deri me 15 maj 2016. Viber 049-567-575. Osé vala 044-778-122.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim