mercedes benz 510

Shitet nga: leotrim bytyqi 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes 510 dizell i regjistruar deri me 06.6-2016 gomat eh reja Dimrit me (B) vozitet 049-567-575. Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim