rimokio 3'5 ton deri 7,ton

Shitet nga: jetmir 12 Maj 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimokio 3,5ton deri 7ton prodhojm rimokio edhe sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim